24 Ocak 2015 Cumartesi

ümraniye evden eve nakliyat

evden Eve Nakliyat
Ev taşımanın zor ve özen gerektiren bir iş olduğu şüphesiz gerçektir. Bunun farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.
Aksa Evden Eve nakliyat Ofis taşıma 20 yıllık tecrübeye dayanarak her gün gelişen teknoloji ürünlerinden faydalanıp siz değerli müşterilerimize sunarak memnuniyetinizi kazanmak bizim için en belirgin amaçlarımızdan biridir.
Aksa evden eve nakliyat yıllar önce insanlara yük olan hatta şimdi bile kabus gibi görünmekten çıkaran ev taşımacılığı, insanlara önce güven sonra kalite sunmaktadır. Aksa evden eve nakliye her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyatta da siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve ayrıca kaliteyi ön planda tutup en iyi derecede taşımayı başarıya doğru devam etmektedir
Aksa tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü yaratığı memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır
Evden eve nakliyat sırasında yapılacak olan işlemler titizlik , dikkat ve profesyonellik gerektirir. Biz bu konuda sizin için en önde gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.
Evden eve nakliyatın yanında tekstil, fuar, stant, banka, fabrika, ses ve görüntü sistemleri, depolama ve her türden nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Evden eve Nakliyat işinde önemli konularda biride eşyaların özenli bir şekilde paketlenmesidir. Nakliye sektöründe firmamızın hizmetleri arasında paketleme mevcuttur.
Paketleme yapılacak olan eşyanın cismine ve hacmine göre gereken ebatta koli patpat  streç ve iz bırakmayan bant kullanılır. Kristal ve cam eşyalarınız için kalın koli ve fıçı mobilyalarınız için patpat ve streç kullanılmaktadır. 
Ofis Taşıma hizmetlerini yıllardır kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sunan Aksa Nakliyat yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Ofis Taşıma işlemleri öncelikli olarak keşif yapılması için expertiz elemanı gönderilir. Müşteri ile karşılıklı anlaşıldığı taktirde, Expertiz elemanı yerinde tespiti yaptığı malzemeleri liste şeklinde hazırlar ve buna göre elemen, Araç, ve Paketleme malzemesi tespiti yapar....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder